Pagina de start a forumului banking.ro banking.ro
Impresii despre produse si servicii bancare
 
 FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   InregistrareInregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Acreditivul documentar

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului banking.ro -> Credite
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ade
Vizitator





MesajTrimis: Joi Apr 13, 2006 12:10 am    Titlul subiectului: Acreditivul documentar Raspunde cu citat (quote)

Sal! Inainte de toate as dori sa va felicit pentru existenta acestui forum minunat!
Lucrarea mea de licenta se intituleaza "ACREDITIVUL DOCUMENTAR - CARACTERISTICILE UTILIZARII IN PRACTICA BANCARA INTERNA SI INTERNATIONALA". Mi-am ales acest titlu deoarece mi s-a parut si mi se pare in continuare interesant dar pe zi ce trece, constat cu dezamagire ca nu am material din care sa-mi scriu aceasta lucrare Sad ; in afara de doua carti in care acreditivul este prezentat ca tehnica de plata cu definitie, clasificari, circuit, samd, nu gasesc alte carti unde sa scrie despre utilizarea in practica bancara, practic sa priveasca acreditivul din unghiul bancilor, sper sa ma inteleaga cineva Sad ... As dori foarte mult sa ma ajutati, daca puteti sa-mi recomandati o carte, ceva pe tema asta.
Va multumesc!
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului banking.ro -> Credite Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community